logo

Informace

Kemp Orion najdete 5 km severně od Soběslavi na okraji vesnice Roudná, 15 km jižně od historického města Tábora. Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem, kolem nebo vodáckým člunem po bohatých památkách v malebném kraji plném rybníků, obklopeném šumavskými a novohradskými vrchy.V bezprostřední blízkosti je les (ráj houbařů a sběračů borůvek), dvě pískovny, které vybízí k letním vodním radovánkám a také řeka Lužnice, jež vás na člunu provede místním krajem.

  

Součástí kempu je restaurace s TV, jídelna, dětské hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, ohniště, parkoviště a také půjčovna sportovních potřeb.Ubytování: Ve čtyřlůžkových dřevěných chatkách. Chatky jsou vybaveny: 2 palandami, prošívanými dekami (spacáky), polštáři a povlečením, skříní, stolkem, 4 židlemi, el. zásuvkou.

     

Stravování: Stravování je zajištěno formou plné penze v jídelně v areálu kempu, které je zahrnuto v ceně. Stravování začíná večeří a končí obědem. V kempu se nachází i restaurace.

Sociální zařízení: Je společné ve zděné budově zvlášť pro muže a ženy, WC a sprchy. 

Cena: Zahrnuje 7x (popř. 8x) ubytování, stravování v rozsahu plné penze, rekreační poplatky, pronájem honitby, výcvik psa, pomůcky a zvěř určené k výcviku, diplomy a ceny za soutěže, táborové tričko pro vůdce, výcvikáře.

Přihlášky: Vaše přihláška bude závazně přijata až po zaplacení zálohy, která je ve výši 50% celkové ceny.

Platba: Zálohu ve výši 50% celkové ceny účastnického poplatku zašlete nejpozději k termínu uzávěrky podání přihlášek (tj. do konce března).
Zálohu i doplatek zašlete na účet u GE Money Bank číslo 182904616/0600.
Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

Stornovací poplatky:
50 - 31 dnů před konáním tábora     25% ceny
30 - 15 dnů před konáním tábora     50% ceny
14 – 0 dnů před konáním tábora     100% ceny

Výbava: Sportovní oblečení a obuv a vše pro vašeho psího miláčka – lovecké vodítko, normální vodítko, stahovací obojek, stopovačka, dummy,  píšťalka. Pokud máte možnost vlastní zvěře (není podmínkou) a hlavně dobrou náladu a sportovního ducha.

Veterinární podmínky: Pes musí mít platné očkování a očkovací průkaz. Z pobytu jsou vyloučeny háravé feny.